/ Hava Durumu / Bursa / İnegöl
İnegöl, Bursa

İnegöl, Bursa

Çarşamba, 29 Temmuz 2026

Hava durumu 28°

açık

Hissedilen 27°C

Bugün 26° / 26° %0 yağmur
Yarın 31° / 18° %0 yağmur
%34 Nem
25 km/sa
%0 Bulut
0 UV
10km Görüş
05:58 Doğuş
Nem
%34
Rüzgar
25
KD
Fırtına
31
km/sa
UV
0
Bulut
%0
Görüş
10
km
Çiy
Basınç
1019
hPa
Doğuş
05:58
Batış
20:21

Tarlanı ekle, don riskini telefonuna al

Tarlanı uydudan çiz, ürününü seç; don uyarısı tarlanın tam konumundan telefonuna gelsin. Ücretsiz.

Ücretsiz Kayıt Ol

Tarımsal Tahmin

Don Riski
Yok
Don riski bulunmuyor.
Min: 18°C
İlaçlama
Uygun
Pencere: 21:00-09:00
2 uygun pencere
Sulama
Gerekli
Nem düşük ve sıcaklık yüksek, sulama önerilir.
Hasat
Uygun
Hasat koşulları uygun.
Skor: 100/100
Saatlik Tahmin
Şimdi
26°
00:00
23°
03:00
20°
06:00
18°
09:00
24°
12:00
29°
15:00
31°
18:00
29°
21:00
21°
00:00
19°
03:00
18°
06:00
18°
09:00
24°
12:00
30°
15:00
32°
18:00
29°

Hızlı Araçlar

Saatlik Detay (24 saat)

Detaylı tablo
SaatTahminSıcHis.Yağmurmm NemRüzgarBulutUVGörüş
21:00 açık 26° 26° %0 - %39 14DKD %0 0 10 km
00:00 açık 23° 23° %0 - %46 14D %0 0 10 km
03:00 açık 20° 19° %0 - %52 13D %0 0 10 km
06:00 açık 18° 17° %0 - %50 12D %0 0 10 km
09:00 açık 24° 23° %0 - %33 11DKD %0 0 10 km
12:00 açık 29° 28° %0 - %21 16DKD %0 0 10 km
15:00 açık 31° 29° %0 - %19 25KD %0 0 10 km
18:00 açık 29° 28° %0 - %25 22KD %0 0 10 km
21:00 açık 21° 21° %0 - %45 14D %0 0 10 km
00:00 açık 19° 18° %0 - %51 14D %0 0 10 km
03:00 açık 18° 17° %0 - %52 13D %0 0 10 km
06:00 açık 18° 17° %0 - %56 11DKD %0 0 10 km
09:00 açık 24° 23° %0 - %42 11DKD %0 0 10 km
12:00 açık 30° 29° %0 - %26 17DKD %0 0 10 km
15:00 açık 32° 31° %0 - %23 26KD %0 0 10 km
18:00 açık 29° 28° %0 - %31 24KD %0 0 10 km

Günlük Tahmin

Bugün
29 Tem
Hava durumu
26° 26°
Yarın
30 Tem
Hava durumu
31° 18°
Cuma
31 Tem
Hava durumu
32° 18°
Cumartesi
1 Ağu
Hava durumu
34° 17°
Pazar
2 Ağu
Hava durumu
36° 20°
Canlı Yağış Radarı
Yağış, rüzgar ve fırtına haritası
Haritayı Aç

Günlük Detay (5 gün)

Detaylı tablo
GünTahminAçıklamaMaks/Min GündüzGeceYağmurmm NemRüzgarFırtınaUV DoğuşBatış
Bugün29 Tem açık açık 26°/26° 26°His 26° 26°His 26° %0 - %39 14DKD 25 0 - -
Yarın30 Tem açık açık 31°/18° 24°His 23° 21°His 17° %0 - %36 16D 27 0 - -
Cuma31 Tem açık açık 32°/18° 24°His 23° 20°His 17° %0 - %42 16D 29 0 - -
Cumartesi1 Ağu açık açık 34°/17° 25°His 24° 20°His 17° %0 - %47 13D 20 0 - -
Pazar2 Ağu açık açık 36°/20° 27°His 27° 22°His 19° %0 - %52 10DKD 18 0 - -

Sıkça Sorulan Sorular

Hamidiye Mahallesi, İnegöl, Bursa'da bugün hava nasıl?
Hamidiye Mahallesi, İnegöl, Bursa'da hava şu an açık, sıcaklık 28°C, hissedilen 27°C, nem %34. Gün boyunca maksimum 26°C, minimum 26°C bekleniyor.
Hamidiye Mahallesi, İnegöl, Bursa'da yarın yağmur olacak mı?
Hamidiye Mahallesi, İnegöl, Bursa'da yarın hava açık, %0 yağmur olasılığı bekleniyor. Sıcaklık 31°C / 18°C arasında.
Hamidiye Mahallesi, İnegöl, Bursa'da don riski var mı?
Hamidiye Mahallesi, İnegöl, Bursa'da don riski yok ya da çok düşük. Minimum sıcaklık 18°C. Don riski bulunmuyor.
Hamidiye Mahallesi, İnegöl, Bursa'da bugün ilaçlama yapılır mı?
Hamidiye Mahallesi, İnegöl, Bursa için ilaçlama durumu: Uygun. Önerilen saat aralığı: 21:00 - 09:00. İlaçlama penceresi rüzgar, yağış ve sıcaklığa göre hesaplanır.
Hamidiye Mahallesi, İnegöl, Bursa'da sulama yapılmalı mı?
Hamidiye Mahallesi, İnegöl, Bursa için bugünkü sulama önerisi: Gerekli. Nem düşük ve sıcaklık yüksek, sulama önerilir.
Hamidiye Mahallesi, İnegöl, Bursa'da bugün hasat uygun mu?
Hamidiye Mahallesi, İnegöl, Bursa'da bugün hasat uygun (uygunluk skoru: 100/100). Hasat koşulları uygun.
Hamidiye Mahallesi, İnegöl, Bursa'da bu hafta yağmur bekleniyor mu?
Hamidiye Mahallesi, İnegöl, Bursa'da önümüzdeki günlerde belirgin yağış olasılığı düşük. Tüm günlerin detayını günlük tahmin tablosunda inceleyebilirsiniz.
Hamidiye Mahallesi, İnegöl, Bursa hava kalitesi nasıl?
Hamidiye Mahallesi, İnegöl, Bursa için anlık hava kalitesi: Hassas gruplar için sağlıksız (AQI 3). PM2.5, PM10, ozon ve azot dioksit seviyeleri sayfada detaylı gösterilir.