/ Hava Durumu / Kahramanmaraş / Türkoğlu
Türkoğlu, Kahramanmaraş

Türkoğlu, Kahramanmaraş

Pazartesi, 27 Temmuz 2026

Hava durumu 34°

açık

Hissedilen 31°C

Bugün 35° / 28° %0 yağmur
Yarın 38° / 19° %0 yağmur
%12 Nem
13 km/sa
%0 Bulut
0 UV
10km Görüş
05:31 Doğuş
Nem
%12
Rüzgar
13
KB
Fırtına
14
km/sa
UV
0
Bulut
%0
Görüş
10
km
Çiy
Basınç
1008
hPa
Doğuş
05:31
Batış
19:45

Tarlanı ekle, don riskini telefonuna al

Tarlanı uydudan çiz, ürününü seç; don uyarısı tarlanın tam konumundan telefonuna gelsin. Ücretsiz.

Ücretsiz Kayıt Ol

Tarımsal Tahmin

Don Riski
Yok
Don riski bulunmuyor.
Min: 19°C
İlaçlama
Uygun
Pencere: 21:00-09:00
2 uygun pencere
Sulama
Gerekli
Nem düşük ve sıcaklık yüksek, sulama önerilir.
Hasat
Uygun
Hasat koşulları uygun.
Skor: 100/100
Saatlik Tahmin
Şimdi
35°
18:00
34°
21:00
28°
00:00
22°
03:00
21°
06:00
19°
09:00
29°
12:00
35°
15:00
38°
18:00
37°
21:00
27°
00:00
24°
03:00
21°
06:00
20°
09:00
29°
12:00
35°

Hızlı Araçlar

Saatlik Detay (24 saat)

Detaylı tablo
SaatTahminSıcHis.Yağmurmm NemRüzgarBulutUVGörüş
15:00 açık 35° 32° %0 - %10 14KB %0 0 10 km
18:00 açık 34° 32° %0 - %12 18BKB %0 0 10 km
21:00 açık 28° 27° %0 - %20 11KKB %0 0 10 km
00:00 açık 22° 21° %0 - %32 10KKB %0 0 10 km
03:00 açık 21° 19° %0 - %31 11KKB %0 0 10 km
06:00 açık 19° 18° %0 - %29 12KKB %0 0 10 km
09:00 açık 29° 28° %0 - %14 14KB %0 0 10 km
12:00 açık 35° 32° %0 - %8 19KKB %0 0 10 km
15:00 açık 38° 35° %0 - %7 13KKB %0 0 10 km
18:00 açık 37° 34° %0 - %11 14KKB %0 0 10 km
21:00 açık 27° 26° %0 - %26 12KKB %0 0 10 km
00:00 açık 24° 23° %0 - %32 15KKB %0 0 10 km
03:00 açık 21° 20° %0 - %30 14KKB %0 0 10 km
06:00 açık 20° 18° %0 - %29 14KKB %0 0 10 km
09:00 açık 29° 27° %0 - %14 17KB %0 0 10 km
12:00 açık 35° 32° %0 - %11 19KB %0 0 10 km

Günlük Tahmin

Bugün
27 Tem
Hava durumu
35° 28°
Yarın
28 Tem
Hava durumu
38° 19°
Çarşamba
29 Tem
Hava durumu
38° 20°
Perşembe
30 Tem
Hava durumu
39° 20°
Cuma
31 Tem
Hava durumu
40° 23°
Canlı Yağış Radarı
Yağış, rüzgar ve fırtına haritası
Haritayı Aç

Günlük Detay (5 gün)

Detaylı tablo
GünTahminAçıklamaMaks/Min GündüzGeceYağmurmm NemRüzgarFırtınaUV DoğuşBatış
Bugün27 Tem açık açık 35°/28° 32°His 30° 28°His 27° %0 - %14 14KB 20 0 - -
Yarın28 Tem açık açık 38°/19° 28°His 27° 23°His 18° %0 - %20 13KKB 21 0 - -
Çarşamba29 Tem açık açık 38°/20° 29°His 27° 24°His 18° %0 - %21 16KKB 21 0 - -
Perşembe30 Tem açık açık 39°/20° 30°His 28° 24°His 19° %0 - %26 10KKB 14 0 - -
Cuma31 Tem açık açık 40°/23° 30°His 29° 26°His 23° %0 - %30 10KB 20 0 - -

Sıkça Sorulan Sorular

Dedeler Mahallesi, Türkoğlu, Kahramanmaraş'ta bugün hava nasıl?
Dedeler Mahallesi, Türkoğlu, Kahramanmaraş'ta hava şu an açık, sıcaklık 34°C, hissedilen 31°C, nem %12. Gün boyunca maksimum 35°C, minimum 28°C bekleniyor.
Dedeler Mahallesi, Türkoğlu, Kahramanmaraş'ta yarın yağmur olacak mı?
Dedeler Mahallesi, Türkoğlu, Kahramanmaraş'ta yarın hava açık, %0 yağmur olasılığı bekleniyor. Sıcaklık 38°C / 19°C arasında.
Dedeler Mahallesi, Türkoğlu, Kahramanmaraş'ta don riski var mı?
Dedeler Mahallesi, Türkoğlu, Kahramanmaraş'ta don riski yok ya da çok düşük. Minimum sıcaklık 19°C. Don riski bulunmuyor.
Dedeler Mahallesi, Türkoğlu, Kahramanmaraş'ta bugün ilaçlama yapılır mı?
Dedeler Mahallesi, Türkoğlu, Kahramanmaraş için ilaçlama durumu: Uygun. Önerilen saat aralığı: 21:00 - 09:00. İlaçlama penceresi rüzgar, yağış ve sıcaklığa göre hesaplanır.
Dedeler Mahallesi, Türkoğlu, Kahramanmaraş'ta sulama yapılmalı mı?
Dedeler Mahallesi, Türkoğlu, Kahramanmaraş için bugünkü sulama önerisi: Gerekli. Nem düşük ve sıcaklık yüksek, sulama önerilir.
Dedeler Mahallesi, Türkoğlu, Kahramanmaraş'ta bugün hasat uygun mu?
Dedeler Mahallesi, Türkoğlu, Kahramanmaraş'ta bugün hasat uygun (uygunluk skoru: 100/100). Hasat koşulları uygun.
Dedeler Mahallesi, Türkoğlu, Kahramanmaraş'ta bu hafta yağmur bekleniyor mu?
Dedeler Mahallesi, Türkoğlu, Kahramanmaraş'ta önümüzdeki günlerde belirgin yağış olasılığı düşük. Tüm günlerin detayını günlük tahmin tablosunda inceleyebilirsiniz.
Dedeler Mahallesi, Türkoğlu, Kahramanmaraş hava kalitesi nasıl?
Dedeler Mahallesi, Türkoğlu, Kahramanmaraş için anlık hava kalitesi: Hassas gruplar için sağlıksız (AQI 3). PM2.5, PM10, ozon ve azot dioksit seviyeleri sayfada detaylı gösterilir.