/ Hava Durumu / Çanakkale / Ezine
Ezine, Çanakkale

Ezine, Çanakkale

Pazartesi, 27 Temmuz 2026

Hava durumu

Hissedilen 0°C

%0 Nem
0 km/sa
%0 Bulut
0 UV
10km Görüş
- Doğuş
Nem
%0
Rüzgar
0
K
Fırtına
0
km/sa
UV
0
Bulut
%0
Görüş
10
km
Çiy
Basınç
0
hPa
Doğuş
-
Batış
-

Tarlanı ekle, don riskini telefonuna al

Tarlanı uydudan çiz, ürününü seç; don uyarısı tarlanın tam konumundan telefonuna gelsin. Ücretsiz.

Ücretsiz Kayıt Ol

Tarımsal Tahmin

Don Riski
Bilinmiyor
Veri yetersiz
İlaçlama
Bilinmiyor
Saatlik veri yok
Sulama
Gereksiz
Mevcut koşullar yeterli, sulama şimdilik gereksiz.
Hasat
Bekleyin
Veri yetersiz
Skor: 0/100

Hızlı Araçlar

Canlı Yağış Radarı
Yağış, rüzgar ve fırtına haritası
Haritayı Aç

Sıkça Sorulan Sorular

Araplar Boğazı Mahallesi, Ezine, Çanakkale'de don riski var mı?
Araplar Boğazı Mahallesi, Ezine, Çanakkale'de don riski yok ya da çok düşük. Veri yetersiz
Araplar Boğazı Mahallesi, Ezine, Çanakkale'de bugün ilaçlama yapılır mı?
Araplar Boğazı Mahallesi, Ezine, Çanakkale için ilaçlama durumu: Bilinmiyor. Sebep: Saatlik veri yok. İlaçlama penceresi rüzgar, yağış ve sıcaklığa göre hesaplanır.
Araplar Boğazı Mahallesi, Ezine, Çanakkale'de sulama yapılmalı mı?
Araplar Boğazı Mahallesi, Ezine, Çanakkale için bugünkü sulama önerisi: Gereksiz. Mevcut koşullar yeterli, sulama şimdilik gereksiz.
Araplar Boğazı Mahallesi, Ezine, Çanakkale'de bugün hasat uygun mu?
Araplar Boğazı Mahallesi, Ezine, Çanakkale'de bugün hasat önerilmiyor (uygunluk skoru: 0/100). Veri yetersiz
Araplar Boğazı Mahallesi, Ezine, Çanakkale hava kalitesi nasıl?
Araplar Boğazı Mahallesi, Ezine, Çanakkale için anlık hava kalitesi: Orta (AQI 2). PM2.5, PM10, ozon ve azot dioksit seviyeleri sayfada detaylı gösterilir.