/ Hava Durumu / Van / İpekyolu
İpekyolu, Van

İpekyolu, Van

Pazartesi, 27 Temmuz 2026

Hava durumu 25°

açık

Hissedilen 25°C

Bugün 25° / 23° %0 yağmur
Yarın 29° / 20° %0 yağmur
%30 Nem
16 km/sa
%0 Bulut
0 UV
10km Görüş
05:03 Doğuş
Nem
%30
Rüzgar
16
BKB
Fırtına
11
km/sa
UV
0
Bulut
%0
Görüş
10
km
Çiy
Basınç
1008
hPa
Doğuş
05:03
Batış
19:22

Tarlanı ekle, don riskini telefonuna al

Tarlanı uydudan çiz, ürününü seç; don uyarısı tarlanın tam konumundan telefonuna gelsin. Ücretsiz.

Ücretsiz Kayıt Ol

Tarımsal Tahmin

Don Riski
Yok
Don riski bulunmuyor.
Min: 20°C
İlaçlama
Uygun
Pencere: 18:00-00:00
2 uygun pencere
Sulama
Gereksiz
Mevcut koşullar yeterli, sulama şimdilik gereksiz.
Hasat
Uygun
Hasat koşulları uygun.
Skor: 100/100
Saatlik Tahmin
Şimdi
25°
18:00
25°
21:00
23°
00:00
20°
03:00
22°
06:00
20°
09:00
26°
12:00
28°
15:00
29°
18:00
29°
21:00
25°
00:00
24°
03:00
22°
06:00
22°
09:00
27°
12:00
29°

Hızlı Araçlar

Saatlik Detay (24 saat)

Detaylı tablo
SaatTahminSıcHis.Yağmurmm NemRüzgarBulutUVGörüş
15:00 açık 25° 25° %0 - %32 17B %0 0 10 km
18:00 açık 25° 25° %0 - %31 3GB %0 0 10 km
21:00 açık 23° 22° %0 - %34 4D %0 0 10 km
00:00 açık 20° 19° %0 - %33 9DGD %0 0 10 km
03:00 açık 22° 21° %0 - %43 15DGD %0 0 10 km
06:00 açık 20° 20° %0 - %52 13DGD %0 0 10 km
09:00 açık 26° 26° %0 - %35 2B %0 0 10 km
12:00 açık 28° 27° %0 - %36 15BKB %0 0 10 km
15:00 açık 29° 28° %0 - %35 9B %0 0 10 km
18:00 açık 29° 28° %0 - %30 4BKB %0 0 10 km
21:00 açık 25° 25° %0 - %31 7D %4 0 10 km
00:00 açık 24° 23° %0 - %36 14D %0 0 10 km
03:00 açık 22° 22° %0 - %40 15DGD %0 0 10 km
06:00 açık 22° 21° %0 - %42 13DGD %0 0 10 km
09:00 açık 27° 27° %0 - %33 1B %0 0 10 km
12:00 açık 29° 28° %0 - %34 20BKB %0 0 10 km

Günlük Tahmin

Bugün
27 Tem
Hava durumu
25° 23°
Yarın
28 Tem
Hava durumu
29° 20°
Çarşamba
29 Tem
Hava durumu
30° 22°
Perşembe
30 Tem
Hava durumu
30° 22°
Cuma
31 Tem
Hava durumu
30° 22°
Canlı Yağış Radarı
Yağış, rüzgar ve fırtına haritası
Haritayı Aç

Günlük Detay (5 gün)

Detaylı tablo
GünTahminAçıklamaMaks/Min GündüzGeceYağmurmm NemRüzgarFırtınaUV DoğuşBatış
Bugün27 Tem açık açık 25°/23° 24°His 24° 23°His 22° %0 - %32 8B 14 0 - -
Yarın28 Tem açık açık 29°/20° 25°His 24° 22°His 19° %0 - %37 9DGD 13 0 - -
Çarşamba29 Tem açık açık 30°/22° 26°His 26° 25°His 21° %0 - %34 12D 37 0 - -
Perşembe30 Tem parçalı bulutlu parçalı bulutlu 30°/22° 27°His 26° 25°His 21° %0 - %31 12DGD 29 0 - -
Cuma31 Tem parçalı bulutlu parçalı bulutlu 30°/22° 26°His 25° 24°His 21° %0 - %28 12DGD 15 0 - -

Sıkça Sorulan Sorular

Arıtoprak Mahallesi, İpekyolu, Van'da bugün hava nasıl?
Arıtoprak Mahallesi, İpekyolu, Van'da hava şu an açık, sıcaklık 25°C, hissedilen 25°C, nem %30. Gün boyunca maksimum 25°C, minimum 23°C bekleniyor.
Arıtoprak Mahallesi, İpekyolu, Van'da yarın yağmur olacak mı?
Arıtoprak Mahallesi, İpekyolu, Van'da yarın hava açık, %0 yağmur olasılığı bekleniyor. Sıcaklık 29°C / 20°C arasında.
Arıtoprak Mahallesi, İpekyolu, Van'da don riski var mı?
Arıtoprak Mahallesi, İpekyolu, Van'da don riski yok ya da çok düşük. Minimum sıcaklık 20°C. Don riski bulunmuyor.
Arıtoprak Mahallesi, İpekyolu, Van'da bugün ilaçlama yapılır mı?
Arıtoprak Mahallesi, İpekyolu, Van için ilaçlama durumu: Uygun. Önerilen saat aralığı: 18:00 - 00:00. İlaçlama penceresi rüzgar, yağış ve sıcaklığa göre hesaplanır.
Arıtoprak Mahallesi, İpekyolu, Van'da sulama yapılmalı mı?
Arıtoprak Mahallesi, İpekyolu, Van için bugünkü sulama önerisi: Gereksiz. Mevcut koşullar yeterli, sulama şimdilik gereksiz.
Arıtoprak Mahallesi, İpekyolu, Van'da bugün hasat uygun mu?
Arıtoprak Mahallesi, İpekyolu, Van'da bugün hasat uygun (uygunluk skoru: 100/100). Hasat koşulları uygun.
Arıtoprak Mahallesi, İpekyolu, Van'da bu hafta yağmur bekleniyor mu?
Arıtoprak Mahallesi, İpekyolu, Van'da önümüzdeki günlerde belirgin yağış olasılığı düşük. Tüm günlerin detayını günlük tahmin tablosunda inceleyebilirsiniz.
Arıtoprak Mahallesi, İpekyolu, Van hava kalitesi nasıl?
Arıtoprak Mahallesi, İpekyolu, Van için anlık hava kalitesi: Hassas gruplar için sağlıksız (AQI 3). PM2.5, PM10, ozon ve azot dioksit seviyeleri sayfada detaylı gösterilir.