/ Hava Durumu / Sinop / Boyabat
Boyabat, Sinop

Boyabat, Sinop

Pazartesi, 27 Temmuz 2026

Hava durumu

Hissedilen 0°C

%0 Nem
0 km/sa
%0 Bulut
0 UV
10km Görüş
- Doğuş
Nem
%0
Rüzgar
0
K
Fırtına
0
km/sa
UV
0
Bulut
%0
Görüş
10
km
Çiy
Basınç
0
hPa
Doğuş
-
Batış
-

Tarlanı ekle, don riskini telefonuna al

Tarlanı uydudan çiz, ürününü seç; don uyarısı tarlanın tam konumundan telefonuna gelsin. Ücretsiz.

Ücretsiz Kayıt Ol

Tarımsal Tahmin

Don Riski
Bilinmiyor
Veri yetersiz
İlaçlama
Bilinmiyor
Saatlik veri yok
Sulama
Gereksiz
Mevcut koşullar yeterli, sulama şimdilik gereksiz.
Hasat
Bekleyin
Veri yetersiz
Skor: 0/100

Hızlı Araçlar

Canlı Yağış Radarı
Yağış, rüzgar ve fırtına haritası
Haritayı Aç

Sıkça Sorulan Sorular

Göve Köyü Mahallesi, Boyabat, Sinop'ta don riski var mı?
Göve Köyü Mahallesi, Boyabat, Sinop'ta don riski yok ya da çok düşük. Veri yetersiz
Göve Köyü Mahallesi, Boyabat, Sinop'ta bugün ilaçlama yapılır mı?
Göve Köyü Mahallesi, Boyabat, Sinop için ilaçlama durumu: Bilinmiyor. Sebep: Saatlik veri yok. İlaçlama penceresi rüzgar, yağış ve sıcaklığa göre hesaplanır.
Göve Köyü Mahallesi, Boyabat, Sinop'ta sulama yapılmalı mı?
Göve Köyü Mahallesi, Boyabat, Sinop için bugünkü sulama önerisi: Gereksiz. Mevcut koşullar yeterli, sulama şimdilik gereksiz.
Göve Köyü Mahallesi, Boyabat, Sinop'ta bugün hasat uygun mu?
Göve Köyü Mahallesi, Boyabat, Sinop'ta bugün hasat önerilmiyor (uygunluk skoru: 0/100). Veri yetersiz
Göve Köyü Mahallesi, Boyabat, Sinop hava kalitesi nasıl?
Göve Köyü Mahallesi, Boyabat, Sinop için anlık hava kalitesi: İyi (AQI 1). PM2.5, PM10, ozon ve azot dioksit seviyeleri sayfada detaylı gösterilir.