/ Hava Durumu / Malatya / Yazıhan
Yazıhan, Malatya

Yazıhan, Malatya

Pazartesi, 27 Temmuz 2026

Hava durumu

Hissedilen 0°C

%0 Nem
0 km/sa
%0 Bulut
0 UV
10km Görüş
- Doğuş
Nem
%0
Rüzgar
0
K
Fırtına
0
km/sa
UV
0
Bulut
%0
Görüş
10
km
Çiy
Basınç
0
hPa
Doğuş
-
Batış
-

Tarlanı ekle, don riskini telefonuna al

Tarlanı uydudan çiz, ürününü seç; don uyarısı tarlanın tam konumundan telefonuna gelsin. Ücretsiz.

Ücretsiz Kayıt Ol

Tarımsal Tahmin

Don Riski
Bilinmiyor
Veri yetersiz
İlaçlama
Bilinmiyor
Saatlik veri yok
Sulama
Gereksiz
Mevcut koşullar yeterli, sulama şimdilik gereksiz.
Hasat
Bekleyin
Veri yetersiz
Skor: 0/100

Hızlı Araçlar

Canlı Yağış Radarı
Yağış, rüzgar ve fırtına haritası
Haritayı Aç

Sıkça Sorulan Sorular

Eğribük Mahallesi, Yazıhan, Malatya'da don riski var mı?
Eğribük Mahallesi, Yazıhan, Malatya'da don riski yok ya da çok düşük. Veri yetersiz
Eğribük Mahallesi, Yazıhan, Malatya'da bugün ilaçlama yapılır mı?
Eğribük Mahallesi, Yazıhan, Malatya için ilaçlama durumu: Bilinmiyor. Sebep: Saatlik veri yok. İlaçlama penceresi rüzgar, yağış ve sıcaklığa göre hesaplanır.
Eğribük Mahallesi, Yazıhan, Malatya'da sulama yapılmalı mı?
Eğribük Mahallesi, Yazıhan, Malatya için bugünkü sulama önerisi: Gereksiz. Mevcut koşullar yeterli, sulama şimdilik gereksiz.
Eğribük Mahallesi, Yazıhan, Malatya'da bugün hasat uygun mu?
Eğribük Mahallesi, Yazıhan, Malatya'da bugün hasat önerilmiyor (uygunluk skoru: 0/100). Veri yetersiz
Eğribük Mahallesi, Yazıhan, Malatya hava kalitesi nasıl?
Eğribük Mahallesi, Yazıhan, Malatya için anlık hava kalitesi: Orta (AQI 2). PM2.5, PM10, ozon ve azot dioksit seviyeleri sayfada detaylı gösterilir.