/ Hava Durumu / Çankırı / Yapraklı
Yapraklı, Çankırı

Yapraklı, Çankırı

Pazartesi, 27 Temmuz 2026

Hava durumu

Hissedilen 0°C

%0 Nem
0 km/sa
%0 Bulut
0 UV
10km Görüş
- Doğuş
Nem
%0
Rüzgar
0
K
Fırtına
0
km/sa
UV
0
Bulut
%0
Görüş
10
km
Çiy
Basınç
0
hPa
Doğuş
-
Batış
-

Tarlanı ekle, don riskini telefonuna al

Tarlanı uydudan çiz, ürününü seç; don uyarısı tarlanın tam konumundan telefonuna gelsin. Ücretsiz.

Ücretsiz Kayıt Ol

Tarımsal Tahmin

Don Riski
Bilinmiyor
Veri yetersiz
İlaçlama
Bilinmiyor
Saatlik veri yok
Sulama
Gereksiz
Mevcut koşullar yeterli, sulama şimdilik gereksiz.
Hasat
Bekleyin
Veri yetersiz
Skor: 0/100

Hızlı Araçlar

Canlı Yağış Radarı
Yağış, rüzgar ve fırtına haritası
Haritayı Aç

Sıkça Sorulan Sorular

Aşağı Mahallesi, Yapraklı, Çankırı'da don riski var mı?
Aşağı Mahallesi, Yapraklı, Çankırı'da don riski yok ya da çok düşük. Veri yetersiz
Aşağı Mahallesi, Yapraklı, Çankırı'da bugün ilaçlama yapılır mı?
Aşağı Mahallesi, Yapraklı, Çankırı için ilaçlama durumu: Bilinmiyor. Sebep: Saatlik veri yok. İlaçlama penceresi rüzgar, yağış ve sıcaklığa göre hesaplanır.
Aşağı Mahallesi, Yapraklı, Çankırı'da sulama yapılmalı mı?
Aşağı Mahallesi, Yapraklı, Çankırı için bugünkü sulama önerisi: Gereksiz. Mevcut koşullar yeterli, sulama şimdilik gereksiz.
Aşağı Mahallesi, Yapraklı, Çankırı'da bugün hasat uygun mu?
Aşağı Mahallesi, Yapraklı, Çankırı'da bugün hasat önerilmiyor (uygunluk skoru: 0/100). Veri yetersiz
Aşağı Mahallesi, Yapraklı, Çankırı hava kalitesi nasıl?
Aşağı Mahallesi, Yapraklı, Çankırı için anlık hava kalitesi: Orta (AQI 2). PM2.5, PM10, ozon ve azot dioksit seviyeleri sayfada detaylı gösterilir.