/ Hava Durumu / Batman / Beşiri
Beşiri, Batman

Beşiri, Batman

Pazartesi, 27 Temmuz 2026

Hava durumu 35°

açık

Hissedilen 32°C

Bugün 37° / 30° %0 yağmur
Yarın 41° / 24° %0 yağmur
%16 Nem
8 km/sa
%0 Bulut
0 UV
10km Görüş
05:14 Doğuş
Nem
%16
Rüzgar
8
B
Fırtına
9
km/sa
UV
0
Bulut
%0
Görüş
10
km
Çiy
Basınç
1006
hPa
Doğuş
05:14
Batış
19:29

Tarlanı ekle, don riskini telefonuna al

Tarlanı uydudan çiz, ürününü seç; don uyarısı tarlanın tam konumundan telefonuna gelsin. Ücretsiz.

Ücretsiz Kayıt Ol

Tarımsal Tahmin

Don Riski
Yok
Don riski bulunmuyor.
Min: 24°C
İlaçlama
Uygun
Pencere: 21:00-09:00
2 uygun pencere
Sulama
Gerekli
Nem düşük ve sıcaklık yüksek, sulama önerilir.
Hasat
Uygun
Hasat koşulları uygun.
Skor: 100/100
Saatlik Tahmin
Şimdi
36°
18:00
37°
21:00
30°
00:00
27°
03:00
25°
06:00
24°
09:00
30°
12:00
37°
15:00
41°
18:00
41°
21:00
34°
00:00
31°
03:00
28°
06:00
26°
09:00
31°
12:00
38°

Hızlı Araçlar

Saatlik Detay (24 saat)

Detaylı tablo
SaatTahminSıcHis.Yağmurmm NemRüzgarBulutUVGörüş
15:00 açık 36° 33° %0 - %13 9B %0 0 10 km
18:00 açık 37° 34° %0 - %12 13B %0 0 10 km
21:00 açık 30° 29° %0 - %21 12B %0 0 10 km
00:00 açık 27° 27° %0 - %25 8GGB %0 0 10 km
03:00 açık 25° 25° %0 - %25 6GGB %0 0 10 km
06:00 açık 24° 23° %0 - %27 6GGB %0 0 10 km
09:00 açık 30° 28° %0 - %20 8BGB %0 0 10 km
12:00 açık 37° 34° %0 - %14 8B %0 0 10 km
15:00 açık 41° 38° %0 - %9 11BKB %0 0 10 km
18:00 açık 41° 37° %0 - %9 12KB %0 0 10 km
21:00 açık 34° 32° %0 - %11 4B %0 0 10 km
00:00 açık 31° 29° %0 - %15 5GGB %0 0 10 km
03:00 açık 28° 27° %0 - %21 6GB %0 0 10 km
06:00 açık 26° 25° %0 - %24 8GGB %0 0 10 km
09:00 açık 31° 29° %0 - %19 9BGB %0 0 10 km
12:00 açık 38° 36° %0 - %16 7BGB %0 0 10 km

Günlük Tahmin

Bugün
27 Tem
Hava durumu
37° 30°
Yarın
28 Tem
Hava durumu
41° 24°
Çarşamba
29 Tem
Hava durumu
42° 26°
Perşembe
30 Tem
Hava durumu
44° 27°
Cuma
31 Tem
Hava durumu
45° 29°
Canlı Yağış Radarı
Yağış, rüzgar ve fırtına haritası
Haritayı Aç

Günlük Detay (5 gün)

Detaylı tablo
GünTahminAçıklamaMaks/Min GündüzGeceYağmurmm NemRüzgarFırtınaUV DoğuşBatış
Bugün27 Tem açık açık 37°/30° 34°His 32° 30°His 29° %0 - %15 11B 18 0 - -
Yarın28 Tem açık açık 41°/24° 32°His 31° 29°His 23° %0 - %18 8GGB 16 0 - -
Çarşamba29 Tem açık açık 42°/26° 34°His 32° 31°His 25° %0 - %16 8GGB 16 0 - -
Perşembe30 Tem açık açık 44°/27° 35°His 33° 32°His 27° %0 - %19 8GGB 26 0 - -
Cuma31 Tem açık açık 45°/29° 36°His 34° 33°His 27° %0 - %11 8KD 23 0 - -

Sıkça Sorulan Sorular

İslam Köy Mahallesi, Beşiri, Batman'da bugün hava nasıl?
İslam Köy Mahallesi, Beşiri, Batman'da hava şu an açık, sıcaklık 35°C, hissedilen 32°C, nem %16. Gün boyunca maksimum 37°C, minimum 30°C bekleniyor.
İslam Köy Mahallesi, Beşiri, Batman'da yarın yağmur olacak mı?
İslam Köy Mahallesi, Beşiri, Batman'da yarın hava açık, %0 yağmur olasılığı bekleniyor. Sıcaklık 41°C / 24°C arasında.
İslam Köy Mahallesi, Beşiri, Batman'da don riski var mı?
İslam Köy Mahallesi, Beşiri, Batman'da don riski yok ya da çok düşük. Minimum sıcaklık 24°C. Don riski bulunmuyor.
İslam Köy Mahallesi, Beşiri, Batman'da bugün ilaçlama yapılır mı?
İslam Köy Mahallesi, Beşiri, Batman için ilaçlama durumu: Uygun. Önerilen saat aralığı: 21:00 - 09:00. İlaçlama penceresi rüzgar, yağış ve sıcaklığa göre hesaplanır.
İslam Köy Mahallesi, Beşiri, Batman'da sulama yapılmalı mı?
İslam Köy Mahallesi, Beşiri, Batman için bugünkü sulama önerisi: Gerekli. Nem düşük ve sıcaklık yüksek, sulama önerilir.
İslam Köy Mahallesi, Beşiri, Batman'da bugün hasat uygun mu?
İslam Köy Mahallesi, Beşiri, Batman'da bugün hasat uygun (uygunluk skoru: 100/100). Hasat koşulları uygun.
İslam Köy Mahallesi, Beşiri, Batman'da bu hafta yağmur bekleniyor mu?
İslam Köy Mahallesi, Beşiri, Batman'da önümüzdeki günlerde belirgin yağış olasılığı düşük. Tüm günlerin detayını günlük tahmin tablosunda inceleyebilirsiniz.
İslam Köy Mahallesi, Beşiri, Batman hava kalitesi nasıl?
İslam Köy Mahallesi, Beşiri, Batman için anlık hava kalitesi: Hassas gruplar için sağlıksız (AQI 3). PM2.5, PM10, ozon ve azot dioksit seviyeleri sayfada detaylı gösterilir.