/ Hava Durumu / Adıyaman / Sincik
Sincik, Adıyaman

Sincik, Adıyaman

Pazartesi, 27 Temmuz 2026

Hava durumu

Hissedilen 0°C

%0 Nem
0 km/sa
%0 Bulut
0 UV
10km Görüş
- Doğuş
Nem
%0
Rüzgar
0
K
Fırtına
0
km/sa
UV
0
Bulut
%0
Görüş
10
km
Çiy
Basınç
0
hPa
Doğuş
-
Batış
-

Tarlanı ekle, don riskini telefonuna al

Tarlanı uydudan çiz, ürününü seç; don uyarısı tarlanın tam konumundan telefonuna gelsin. Ücretsiz.

Ücretsiz Kayıt Ol

Tarımsal Tahmin

Don Riski
Bilinmiyor
Veri yetersiz
İlaçlama
Bilinmiyor
Saatlik veri yok
Sulama
Gereksiz
Mevcut koşullar yeterli, sulama şimdilik gereksiz.
Hasat
Bekleyin
Veri yetersiz
Skor: 0/100

Hızlı Araçlar

Canlı Yağış Radarı
Yağış, rüzgar ve fırtına haritası
Haritayı Aç

Sıkça Sorulan Sorular

Ekinci Kutan Mahallesi, Sincik, Adıyaman'da don riski var mı?
Ekinci Kutan Mahallesi, Sincik, Adıyaman'da don riski yok ya da çok düşük. Veri yetersiz
Ekinci Kutan Mahallesi, Sincik, Adıyaman'da bugün ilaçlama yapılır mı?
Ekinci Kutan Mahallesi, Sincik, Adıyaman için ilaçlama durumu: Bilinmiyor. Sebep: Saatlik veri yok. İlaçlama penceresi rüzgar, yağış ve sıcaklığa göre hesaplanır.
Ekinci Kutan Mahallesi, Sincik, Adıyaman'da sulama yapılmalı mı?
Ekinci Kutan Mahallesi, Sincik, Adıyaman için bugünkü sulama önerisi: Gereksiz. Mevcut koşullar yeterli, sulama şimdilik gereksiz.
Ekinci Kutan Mahallesi, Sincik, Adıyaman'da bugün hasat uygun mu?
Ekinci Kutan Mahallesi, Sincik, Adıyaman'da bugün hasat önerilmiyor (uygunluk skoru: 0/100). Veri yetersiz